سیستم تبادل بنر رایگان

سیستم تبادل بنر رایگان بنرمیکر بهترین و پرقدرت ترین سیستم تبادل بنر در درنیای مجازی اینترنت در حال طراحی می باشد! این سیستم تیادل بنر رایگان به زودی و در سال آینده راه اندازی خواهد شد و ثبت نام در آن از ماه آینده شروع خواهد شد! با ثبت نام در سیستم تبادل بنر این وب به صورت کاملا رایگان از هزاران بازدید سایت های گوناگون برخوردار خواهید شد! سیستم تبادل بنر ما برای فروشگاه ها طرح های ویژه ای دارد که در ماه آینده در همین وب شرایط آن ثبت خواهد شد! ( به زودی )

ثبت نام اولیه:
کسانی که می خواهند در این سیستم تبادل بنر به صورت رایگان ثبت نام کنند می توانند لینک بنر خود ، نام ، آدرس سایت و وبلاگشان را در قسمت نظرات همین پست برای بررسی اولیه به گروه بنرمیکر ارسال کنند! این سیستم در سال آینده کار خود را آغار نموده و پاسخ گوی شما عزیزان خواهد بود! برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09358017175 تماس حاصل فرمایید!

سیستم تبادل بنر رایگان

سفارش ساخت بنر - لوگو و هدر

در ضمن برای سفارش ساخت و طراحی بنر - لوگو و هدر اینجا کلیک کنید! بنرمیکر بزرگترین سایت طراحی و ساخت بنرهای تبلیغاتی می باشد که با گروه طراحان خود بنرهایی با کیفیت و جذاب برای شما عزیزان طراحی خواهد نمود! لازم به ذکر است که هزینه ساخت و طراحی هر بنر فقط 2 هزار تومان می باشد! برای مشاهده دقیق تعرفه های ساخت و طراحی بنر - لوگو و هدر در اندازه های مختلف اینجا کلیک کنید!
با تشکر مدیریت بنرمیکر ( اختریان )