کارت ویزیت های آماده و زیبا با طرح های ویژه و جذاب برای کسانی که به دنبال کارت ویزیت های زیبا هستند ! یکی از ارکان تجارت، تبلیغات است. وارد شده به دنیای ذهن مشتریان، بهتر از ورود به بازار است. اگر هنوز طرحی برای معرفی محصول یا خدمات خود به مشتری ندارید، نباید توقع داشته باشید فروش حتی متوسطی داشته باشید. هر چه محصول ارزشمند یا خدمات ارزنده ای داشته باشید تا زمانی که آن را به دیگران معرفی نکنید، کاری انجام نداده اید. اینجاست که حربه “تبلیغات” وارد می‌شود و اگر از آن درست و ماهرانه استفاده شود، ذهن مشتریان را به تسخیر خود خواهد کشید.
داشتن یک کارت ویزیت که معرف خدمات و فعالیت های یک شرکت باشد از هر کتابچه، بروشور و یا کاتولوگ چاپی جذابتر بوده و به علاوه هزینه کمتری را در پی دارد. شما می توانید با هزینه ای اندک مجموعه ای شامل ۲۲۰۰۰ هزار کارت ویزیت آماده داشته باشید که با داشتن آن میتوانید با الگو گرفتن از این کارت بهترین کارت ویزیت را برای خود آماده کنید، این در حالی است که برای طراحی اولیه باید مراحل زیاد و پر هزینه ای را طی نمایید.

بهترین طرحهای آماده کارت ویزیت ۲۲۰۰۰ طرح قابل توجه گرافیستها و دفاتر تبلیغاتی و کسانی که می خواهند به سادگی و در کمترین زمان کارت ویزیت طراحی کنند .

بیش از ۲۲۰۰۰ نمونه از بهترین و جالبترین طرحهای آماده کارت ویزیت قابل ویرایش با کیفیت عالی به صورت DPI 300 ، CMYK ، CM 5×۹ در فرمتهای PSD و JPG بیش از ۲۰۰۰ نمونه می باشد. خرید کارت ویزیت آماده!

این مجموعه جالب شامل 2 عدد دی وی دی می باشد .

قیمت: 6,000 تومان


کارت ویزیت آماده

خرید کارت ویزیت